Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 22.11.2019, 06:13
Меню сайту
Міні-ЧАТ
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 124
Архів записів

Виховна робота

 У вихованні вся справа в

тому, хто вихователь

Д.Писарєв

 

            Школа – це сходинки, якими дитина піднімається до знань, до духовних джерел народу, це святиня людяності, порядності, доброти.

     Виховна робота -  компонент виховання, в основі якого діяльність вихованців, що формує в них заплановані вихователем стосунки. Це заходи, справи, організація діяльності та інше. Формування морально-етичної позиції відбувається під час виховної роботи загальноосвітньої школи.

    Основні напрямки виховної роби навчального закладу є національно-патріотичне виховання.

    Проблемне виховне питання школи: гармонійний розвиток творчої особистості, виховання всебічно освіченої людини з яскраво вираженою індивідуальністю, здатною приймати важливі та відповідальні рішення, усвідомлювати глобальні проблеми, що стоять перед нацією, державою, цивілізацією.

    Виховна робота в школі спрямована на реалізацію основних положень Закону України „Про загальну середню освіту”, Національної програми „Освіта”, „Декларації прав людини”, „Конвенції прав дитини”, „Конвенції громадського виховання особистості в умовах розвитку української державності”.

    Мета виховної роботи: формування морально-духовної життєвокомпетентної особистості, яка успішно само реалізується в соціумі як громадянин, сім’янин, професіонал.

 

                              Зміст виховної роботи:

      - ціннісне ставлення до себе;

       - ціннісне ставлення до сім'ї;

       - ціннісне ставлення до суспільства і держави;

       - ціннісне ставлення до праці;

       - ціннісне ставлення до природи;

       - ціннісне ставлення до культури і мистецтва.

 

                                  Проблемне виховне питання школи на 2019-2020 н. р.

Гармонійний розвиток  творчої особистості, виховання всебічно освіченої людини з яскраво вираженою індивідуальністю, здатною приймати важливі та відповідальні рішення, усвідомлювати глобальні проблеми, що стоять перед нацією, державою, людською цивілізацією.

 
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
Національна дитяча МОН Нова українська школа Освіта.ua МОН Закарпатська ОР Ужгородська РДА Ужгородська РДА ПедПреса Францух В.І.
Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Copyright MyCorp © 2019