Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 07.08.2020, 15:14
Меню сайту
Міні-ЧАТ
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 146
Архів записів
Головна » 2016 » Листопад » 12 » Результати ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІСТОРІЇ 8-9 клас ( 2016-2017 н.р.)
09:00
Результати ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІСТОРІЇ 8-9 клас ( 2016-2017 н.р.)

П Р О Т О К О Л ІІ  ЕТАПУ  ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ  ОЛІМПІАДИ

з   історії__у   8  класі     ( 2016-2017 навчальний рік )

Назви школи

Прізвище, ім’я, по батькові

Шифр

Бали

Заг. к-сть

балів

Місце

1

2

3

4

5

6

  1.  

В. Геєвецька

ЗОШ І-ІІ ст.

Семсічко Донателла Іванівна

8-20

5

1

4

0

1

5

16

 

  1.  

Дубрівська

ЗОШ І-ІІ ст.

Янцо Крістіна Степанівна

8-7

3

0

5

0

2

2

12

 

  1.  

Киблярівська

ЗОШ І-ІІ ст.

Гурела Іван Іванович

8-9

5

0

6

1

3

3

18

 

  1.  

Пацканівська

 ЗОШ І-ІІ ст.

Данило Марина Василівна.

8-17

5

0

6

2

0

3

16

 

  1.  

Соловківська

ЗОШ І-ІІ ст.

Шанко Ерік Євгенійович

8-12

6

0

5

0

1

1

13

 

  1.  

Тисаагтелецька

 ЗОШ І-ІІ ст.

Надь К Марк Берталанович

8-8

3

0

2

3

1

0

9

 

  1.  

Чабанівська

ЗОШ І-ІІ ст.

Юдик Дмитро Михайлович

8-23

4

2

5

2

5

8

26

ІІІ

  1.  

Чертезька

ЗОШ І-ІІ ст.

Сухар Анастасія Степанівна

8-24

3

2

6

0

6

11

28

ІІ

  1.  

Яроцька

ЗОШ І-ІІ ст.

Нечестак Галина Андріївна

8-14

5

1

2

1

4

4

17

 

  1.  

Яроцька

ЗОШ І-ІІ ст.

Гангур Анна Миколаївна

8-15

4

0

4

1

6

4

19

 

  1.  

В. Добронська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Бакша Беттіна Ернестівна

8-5

4

1

6

1

3

4

19

 

  1.  

В.Лазівська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Паращак Петро Андрійович

8-13

4

2

3

1

3

4

17

 

  1.  

Есенська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Качов Вікторія Миколаївна

8-4

3

0

5

3

3

5

19

 

  1.  

Кам’яницька

ЗОШ І-ІІІ ст.

Оленищак Олександра Іванівна

8-18

5

0

6

1

6

4

22

 

  1.  

Концівська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Пида Анастасія Олегівна

8-21

3

1

4

0

3

5

16

 

  1.  

Коритнянська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Юричко Іванна Віталіївна

8-22

8

9

3

1

5

0

26

ІІІ

  1.  

М.Геєвецький НВК

І-ІІІ ст.

Бейреш Ізабелла Тіборівна

8-19

4

0

6

0

4

10

24

 

  1.  

М. Добронська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Шомоді Ванесса Олексіївна

8-6

3

2

5

2

1

3

16

 

  1.  

Оноківська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Пугач Максим Віталійович

8-11

7

2

8

7

6

8

38

І

  1.  

Р. Комарівська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Шпонтак Марія Іванівна

8-1

4

1

2

0

1

1

9

 

  1.  

Середнянська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Габак Данієла Іванівна

8-25

5

2

4

2

0

2

15

 

  1.  

Сюртівська

ЗОШ І-ІІІ ст.

 Пасторницький Томаш Федорович

8-10

6

0

10

5

2

1

24

 

  1.  

Худлівська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Синичка Яна Іванівна

8-16

2

1

4

1

0

2

10

 

  1.  

Червонівська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Ковач Вікторія Олександрівна

8-2

5

2

3

2

4

5

21

 

  1.  

Шишлівська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Шрамко Вікторія Миколаївна

8-26

9

0

10

3

4

2

28

ІІ

       26.

В. Добронський ліцей

 

Ферко Емілія Томашівна

8-3

7

0

6

1

6

1

21

 

 

П Р О Т О К О Л

ІІ  ЕТАПУ  ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ  ОЛІМПІАДИ

з    історії__в   9  класі     ( 2016-2017 навчальний рік )

 Назва школи

 Прізвище, ім’я, по батькові

Шифр

Бали

Заг. к-сть

балів

Місце

1

2

3

4

5

6

1

Анталовська

ЗОШ І-ІІ ст.

 Райніш Сергій Сергійович

9-16

4

0

2

2

2

4

14

 

2

В. Геєвецька

ЗОШ І-ІІ ст.

Сілваші Даніел Олександрович

9-2

8

0

0

1

2

0

11

 

3

Дубрівська

ЗОШ І-ІІ ст.

Кузьмович Андрій Михайлович

9-15

4

1

1

2

1

6

15

 

4

Киблярівська

ЗОШ І-ІІ ст.

Денисенко Камілла Олександрівна

9-19

3

0

0

1

4

2

10

 

5

Пацканівська

ЗОШ І-ІІ ст.

Гайош Анастасія Степанівна

9-21

6

0

0

0

1

2

9

 

6

Ратівецька

ЗОШ І-ІІ ст.

Ролюк Іван Іванович

9-7

0

0

2

2

0

0

4

 

7

Соловківська

ЗОШ І-ІІ ст.

  Сабо Давид Вікторович

9-13

4

1

0

2

0

0

7

 

8

Соломонівська

ЗОШ І-ІІ ст.

Лакатош Томаш Балінтович

9-11

3

0

0

0

0

0

3

 

9

Тисаагтелецька

ЗОШ І-ІІ ст.

Яворський Даніел Іштванович

9-10

5

2

0

2

0

1

10

 

10

Тисаашванська

ЗОШ І-ІІ ст.

 Баюс Іштван Олександрович

9-6

4

4

0

2

0

2

12

 

11

Холмківська

ЗОШ І-ІІ ст.

Кіш Даніель Степанович

9-12

2

0

0

4

0

0

6

 

12

Яроцька

ЗОШ І-ІІ ст.

Матюшенко Наталія Олексіївна

9-23

8

2

1

0

4

6

21

 

13

В. Добронська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Балінт Олександра Чабівна

9-22

7

6

1

2

4

16

36

ІІ

14

В.Лазівська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Гаврилешко Дмитро Михайлович

9-9

7

2

2

2

2

4

19

 

15

Есенська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Cабов Крістіна Ференцівна

9-5

3

0

0

1

0

0

4

 

16

Кам’яницька

ЗОШ І-ІІІ ст.

Кичка Кароліна Юріївна

9-17

2

2

0

1

0

6

11

 

17

Концівська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Ковтан Діана Валеріївна

9-29

8

7

0

2

4

17

38

ІІ

18

Коритнянська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Тегза Ніколетта Ігорівна

9-25

10

7

4

3

3

13

40

І

19

Лінцівська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Бабинець Ніколета Ярославівна

9-18

4

2

2

2

4

4

18

 

20

М.Геєвецький НВК

І-ІІІ ст.

Фегер Сілвія

Аттілівна

9-20

5

5

3

1

0

10

24

 

21

М. Добронська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Каллаї Вероніка Вікторівна

9-4

7

2

0

0

3

0

12

 

22

Р. Комарівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Конкус Ніколетта Іванівна

9-26

4

1

6

0

0

8

19

 

23

Середнянська

ЗОШ І-ІІІ ст.

 Озимок Євген Євгенович

9-27

8

4

0

0

3

1

16

 

24

Середнянська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Сембер Олександра Олександрівна

9-28

8

7

0

0

4

8

27

ІІІ

25

Сюртівська

ЗОШ І-ІІІ ст.

 Кач Саболч Степанович

9-8

4

0

1

0

0

0

5

 

26

Худлівська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Буглина Вероніка Юріївна

9-1

2

0

0

4

0

0

6

 

27

Червонівська

ЗОШ І-ІІІ ст.

 Фадьяш Імола Степанівна

9-14

5

0

0

1

0

3

9

 

28

Шишлівська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Гаврош Оксана Михайлівна

9-24

7

3

1

2

3

4

20

 

29

В. Добронський ліцей

 

Берта Еріка Гейзівна-

9-3

3

2

0

0

0

1

6

 

Переглядів: 708 | Додав: korytnjany
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Facebook
Коритнянська ЗОШ
Наші контакти
89435 Україна, Закарпатська область, Ужгородський район, с.Коритняни, вул. Духновича, 66 "г" Тел./факс (0312)730742 E-mail: koritnjanska-zos@meta.ua
Друзі сайту
Національна дитяча МОН Нова українська школа Освіта.ua МОН Закарпатська ОР Ужгородська РДА Ужгородська РДА ПедПреса ВІДДІЛ ОСВІТИ УЖГОРОДСЬКОЇ РДА
Календар
«  Листопад 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Copyright MyCorp © 2020