Головна » 2021»Грудень»7 » 14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
20:40
14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
Інформація про проведення тематичних заходів з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
На виконання наказу відділу освіти Холмківської сільської ради від 29 листопада 2021 року №194 «Про проведення тематичних заходів з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС», на виконання Указу Президента України від 10 листопада 2006 р. № 945/2006 «Про День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС», розпорядження голови облдержадміністрації від 18.11.2021 №950 «Про план заходів із нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у 2021 році» у Коритнянському ліцеї було сплановано та проведено ряд заходів.
Вчителем хімії Худанич Л.В. організовано засідання круглого столу «Чорнобиль – біль планети» у 9 класі.
Вчителем фізики організовано перегляд на обговорення відео «Повернення до зони відчуження», презентацію учнівських рефератів «Чорнобильська зона».
Учнівське врядуванням виготовили та розмістили на інформаційному стенді стіннівку «Пам’ятати, щоб не допустити», а також з учнями була проведена бесіда про ліквідаторів ЧАЕС, а саме про ужгородця Юрія Рожика.
Класним керівником 5-А та 6-А класів було проведено години класного керівника за темами: «Казка про Чорнобиль», «Чорнобиль не має минулого», на яких учні дізналися, що 14 грудня – день, коли Українська держава вшановує героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Насамперед, це день мужніх та самовідданих людей, які у 1986 році прийняли доленосний виклик, щоб захистити не тільки Україну, але й усе людство від руйнівного впливу зруйнованого внаслідок аварії на Чорнобильської АЕС 4-го енергоблоку.
Силами понад 600 тисяч ліквідаторів за рекордно короткий термін, 206 днів, у 1986 році було побудовано об’єкт «Укриття». Це перша захисна споруда, яка дозволила пом’якшити згубний вплив мирного атома, що вийшов з-під контролю.
Сьогодні наш обов’язок – пам’ятати про учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, які є прикладом мужності, самовідданості та високого професіоналізму.